Autor
Mesaj Pagini: 1
unelte2012
Sudor Incepator
Inregistrat: acum 14 ani
Postari: 3
Bormasina are 12 V cu 1.4 Ah, acumulator pe Ni-Cd, 22+1 trepte momente de torsiune, 26 Nm forta de strangere.
Merge pana la 25mm in lemn si 12mm in otel.