FORUM DE SUDURA - PENTRU SUDORI
Cauti raspunsuri la intrebari tehnice? Esti sudor si cauti un loc de munca? Vrei sa te consulti cu alti colegi pentru a rezolva problemele legate de sudare? Alatura-te comunitatii! Vom fi cu totii mai puternici si mai informati! Te asteptam sa deschizi noi subiecte de discutie pe Forumul Sudorilor din Romania! Suntem si pe facebook (Forum Sudori).
Lista Forumurilor Pe Tematici
FORUM DE SUDURA - PENTRU SUDORI | Reguli | Inregistrare | Login

POZE FORUM DE SUDURA - PENTRU SUDORI

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
blah Profile
Femeie
23 ani
Galati
cauta Barbat
27 - 80 ani
FORUM DE SUDURA - PENTRU SUDORI / OFERTE LOCURI DE MUNCA PENTRU SUDORI IN TARA SI IN STRAINATATE / Angajam Sudori MIG-MAG in Cluj-Napoca Moderat de rbostan65, romy45, sniper30, spik1, tester33, welder5
Autor
Mesaj Pagini: 1
dbeatrice28
Plapumar

Inregistrat: acum 9 ani
Postari: 1
Companie internationala in domeniul industriei metalurgice, cautam Sudori MIG- MAG!

Responsabilitati:

Efectuarea de lucrari de sudura de tip MIG- MAG;
Pregatirea suprafetelor de sudat;
Fixarea si tratarea metalelor de sudat;
Reglarea si fixarea echipamentul de sudura;
Verificarea rezistentei sudurii, asmblarea si presarea pieselor de sudat;
Taierea materialelor metalice;
Finisarea partilor sudate, curatarea lor si testarea calitatii.

Cerinte:

Experienta anterioara in sudura MIG- MAG;
Certificat de absolvire pentru cursul de sudura MIG- MAG.

Beneficii:
Pachet salarial foarte atragaor!

Astept CV-ul dumneavoastra la adresa de email:
Si pentru mai mutle detalii ma puteti contacta la adresa de email:

pus acum 9 ani

costi68
Sudor Avansat

Inregistrat: acum 10 ani
Postari: 32
va rugam sa scrieti adresa de mail cu spati sa o putem vedea.

veronicagheorghica@yahoo.
Sudor Incepator

Postari: 2
va rog adresa de email completa

AS. COSTEL

Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 35
Detaliati oferta va rugam frumos cit la ora ce se asigura conditii de munca tara sau localitate va multumim sau un nr de telefon o zi buna

iocrial

Postari: 40
-oferta este din 31-10-2014.Cine a postat-o probabil a găsit ceea ce căuta....

Pagini: 1

Mergi la