FORUM DE SUDURA - PENTRU SUDORI
Cauti raspunsuri la intrebari tehnice? Esti sudor si cauti un loc de munca? Vrei sa te consulti cu alti colegi pentru a rezolva problemele legate de sudare? Alatura-te comunitatii! Vom fi cu totii mai puternici si mai informati! Te asteptam sa deschizi noi subiecte de discutie pe Forumul Sudorilor din Romania! Suntem si pe facebook (Forum Sudori).
Lista Forumurilor Pe Tematici
FORUM DE SUDURA - PENTRU SUDORI | Reguli | Inregistrare | Login

POZE FORUM DE SUDURA - PENTRU SUDORI

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Sophya Profile
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 54 ani
FORUM DE SUDURA - PENTRU SUDORI / OFERTE LOCURI DE MUNCA PENTRU SUDORI IN TARA SI IN STRAINATATE / Oferta loc de munca - Irlanda Moderat de rbostan65, romy45, sniper30, spik1, tester33, welder5
Autor
Mesaj Pagini: 1
andreea02
Sudor Incepator

Inregistrat: acum 9 ani
Postari: 3
Buna ziua,

Ma numesc Andreea, lucrez pentru agentia de recrutare Canduco, cu sediul in Irlanda.

In prezent cautam sudori pentru unul din clientii nostri, companie irlandeza.

Cerinte:

- Experienta in sudura de tip MIG (esential)
- Experienta in sudura de tip TIG (preferabil)
- Abilitatea de a citi desene tehnice
- Experienta cu unelte specifice (prese, ghilotina, unelte de mana etc)
- Engleza la nivel conversational

Activitatea se desfasoara in fabrica.

Descrierea jobului:

Contractul are o durata de cel putin 6 luni.
Salariul €10/ora (brut), postul este full-time, 40+ore/saptamana.
Locatia: County Offaly, Irlanda

Nu percepem comisioane de la candidati, toate interviurile vor avea loc pe Skype.
Daca sunt persoane interesate, le rog sa trimita CV-ul la (Andrea cu un singur e).
Daca aveti orice alte intrebari, va rog nu ezitati sa ma contactati.

Multumesc,
O zi buna!

pus acum 9 ani

iocrial
Sudor Avansat

Inregistrat: acum 12 ani
Postari: 40
adresa de mail pt a fi vizibila trebuie sa o scrieti cu spatiu inainte si dupa @ ......

andreea02

Postari: 3
Ma scuzati, adresa e andrea @ canduco.com

zoli
Sudor Profesionist

Din: baia mare
Inregistrat: acum 11 ani
Postari: 62
pt irlanda,10 la ora brut e f. putin

andreea02

Postari: 3
In principiu, salariul este negociabil in functie de experienta candidatilor. Ne este mult mai usor sa negociem pachetul pentru un candidat a carui experienta o cunoastem, tinand cont si de asteptarile acestuia.

CristianS

Inregistrat: acum 10 ani
Postari: 6
Net 7€ sau cat..scazi cazare si mancare si ramai cu nimic.

Pagini: 1

Mergi la